Як державні чиновники (рабовласники) смт Ставище Київської області присвоїли державне майно та общинні землі, перетворивши вільних селян на залежних від себе виробників. ФСБ Росії маскуючись під співробітників/посадових осіб Сбербанку (м. Київ, вул. Експлонадна, 20) очевидно у змові з співробітниками/посадовими особами Голосіївського УП ГУНП у м. Києві (м. Київ, вул. Голосіївська, 15) та Печерського УП ГУНП у м. Києві (м. Київ, вул. Московська, 30) влаштували провокацію журналістові, громадському та релігійному діячеві Святині Андрію Васильовичу (Батько Андрій) (Відео). Анекдот: "Поки геї кажуть, що вони звичайні люди, я з ними згоден, як тільки вони починають про це кричати, вони перетворюються в пидорасів". (Оновлено 06.08.2017 р.) http://partiyslovyan.blogspot.com/2017/ … -post.html

http://s56.radikal.ru/i154/1708/c9/fd983ba10bb5.jpg

Свавілля правоохоронних органів в смт Ставище Київської області. Співробітник ТОВ "Ясенсвіт", "колишній мент" викинув на вулицю багатодітну матір на иждевении якої троє неповнолітніх дітей залишивши без засобів до існування.

До Ставищенського районного суду 
Київської області
09400, смт Ставище, вул. Г. Кравченко, 4
Позивач: Рибаченко Ольга Яківна
09400, смт Ставищи, вул. Тракторна, 29,
Тел. +38(068)145-14-23
Відповідач: ТОВ “Ясенсвіт"
м. Київ, 04086, вул. Петропавлівська, 34,
тел./факс: +38(044)354-29-60
Третя особа: Довголюб Михайло Олександрович
м. Київ, 04086, вул. Петропавлівська, 34,
Тел. +38(067)138-68-22

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди

Я, Рибаченко О.Я., працювала у ТОВ “Ясенсвіт” птахівницею з 25.03.2015 р., свої трудові обов'язки виконував сумлінно, за що відповідач неодноразово заохочував мене преміями та подяками.
   Незважаючи на це, нещодавно я почала відчувати якесь упереджене ставлення до мене з боку начальника Довголюб Михайла Олександровича
   08.06.2017 р. за станом здоров'я я пішла на лікарняний та не вийшла на роботу.
  16.06.2017 року я вийшла на роботу  та одразу ж звернувся до Довголюб М.О.  та пояснла йому причину моєї відсутності на роботі з 08.06.2017 року по 15.06.2017 року надавши йому документ (лікарняний лист), він сказав, що я вчинила прогул і він негайно скликає засідання профкому для одержання згоди на моє звільнення.
   Через деякий час він сказав що профком дав згоду на моє звільнення на підставі п. 4 ст. 40 КЗпП України.
  Наказом від 07.07.2017р. начальник Довголюб М.О. звільнив мене з роботи за прогул без поважних причин за п. 4, ст. 40 КупП.
   Вважаю своє звільнення незаконним, тому що у відповідності до ч. З ст. 149 КЗпП України при обранні виду стягнення відповідач повинен був врахувати те, що я не вийшла на роботу з поважної причини, а також те, що до 08.06.2017 р. я працювала бездоганно, не мав жодного стягнення і моїми діями не завдано будь-якої шкоди інтересам відповідача.
   Вже після звільнення мені стало відомо, що Довголюб М.О. має намір влаштувати на мою посаду, яку я обіймала, свого родича, і саме, ця обставина стала причиною мого термінового звільнення з роботи.
   Тому я вважаю, що звільнена з роботи незаконно, і суд має всі підстави поновити мене на роботі та стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу.
   Крім цього, вважаю, що відповідач повинен відшкодувати мені моральну шкоду, завдану незаконним звільненням.
   Після того як Довголюб М.О. сказав мені що засідання профкому винесло рішення звільнити мене з роботи мені стало погано, але я ще намагалась порозумітися з Довголюб М.О., переконати його в тому, що я не прийшла на роботу не через свою недбалість, але він не хотів мене вислухати, хоча я кілька разів зверталась до нього.
   07.07.2017 р. я прийшла на роботу, але завідуючий відділом кадрів зустрів мене біля воріт, запросив до себе і вручив вже підписану мою трудову книжку про звільнення з роботи.
   Це мене дуже вразило, я не знала, як повернуся додому і скажу своїм дітям, що я безробітна.
   Зі мною проживає моя 7-річна дочка, 9-річний син та 17-син який не працює, і я в сім'ї єдина годувальниця.
   Коли я зрозуміла ситуацію, в якій опинилася разом з сім'єю, мені затьмарився світ і я впав біля воріт у свій будинок. Мене підібрали і віднесли до кімнати, де я перебувала більше місяця у непритомному стані, через що нe змогла вчасно подати заяву до суду.
   Весь час, що минув після звільнення, я і моя сім'я перебували в стресовому стані, без засобів до існування: мені було дуже боляче не тільки фізично, а й через те, що після багатьох років бездоганної роботи мене звільнили за "прогул".
Тому вважаю, що у відповідності до ст. 237-1 КЗпП України відповідач повинен відшкодувати мені моральну шкоду в сумі 100000 грн.
   Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. З, 118-120 ЦПК України, на підставі ст.ст. 40, 149, 234, 235, 237-1, 238 КЗпП України,

ПРОШУ:

1. Поновити мені строк на звернення до суду.
2. Поновити мене на посаді птахівниці ТОВ "Ясенсвіт".
3. Стягнути з відповідача на мою користь середній заробіток за час вимушеного прогулу з 07.07.2017 року до дня постановления рішення суду в сумі 6000 грн.
4. Стягнути з відповідача на мою користь моральну шкоду в сумі 100000 грн.

Додатки:

1) Копія позовної заяви — 2 прим.
2) Копія запису у трудовій книжці від 25.03.2015 р. про прийняття на роботу.
3) Копія запису у трудовій книжці від 07.07.2017 р. про звільнення.
4) Довідка про середній заробіток за два місяці перед звільненням.
5) Довідка Райради про склад сім'ї.
6) Ксерокопія моєї трудової книжки.

31.07.2017 рік.                                                                                        Рибаченко О.Я.

Реакція на матеріал у соцмережах:

http://s011.radikal.ru/i316/1708/8e/383a8c1db5da.jpg

http://s018.radikal.ru/i519/1708/bf/068269430950.jpg

http://s016.radikal.ru/i335/1708/fc/43b686c81806.png

Отредактировано sviatyna (06-08-2017 22:54:55)